14 грудня 2015 року у ТДАТУ на факультеті Агротехнологій та екології відбулося засідання круглого столу з питань обговорення навчального плану підготовки фахівців-екологів.

У роботі круглого столу прийняли участь: ректор університету д.т.н., професор Кюрчев В.М., проректор з НПР к.с.-г.н., доц. Ломейко О.П., директор Інституту післядипломної освіти та дорадництва Подшивалов Г.В., декан ф-ту АТЕ к.с.-г.н., доц. Іванова І.Є., д.б.н., професор кафедри ЕОНС Волох А.М., завідувач кафедри ЕОНС к.б.н., доц. Халіман І.О.

Також були запрошені представники підприємств – потенційних роботодавців та науковців: директор ДП «Мелітопольське лісомисливське господарство» Ніколаєв В.А., старший науковий співробітник НПП «Великий луг» Бусел В.А., директор ТОВ «Федорівка» Греджев В.І., директор підприємства «Центр екологічного управління» к. геогр. н., доц. Воровка В.П.

Під час обговорення навчального плану були розглянути питання сучасного стану екологічної освіти та шляхи щодо поліпшення якості підготовки фахівців. Керуючись пропозиціями, побажаннями, зауваженнями усіх присутніх, буде складаний оптимальний навчальний план.

Кафедра Екології та охорони навколишнього середовища