30 квітня у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулось планове засідання Вченої ради. Воно проходило у дистанційному форматі під керівництвом голови Вченої ради, ректора Сергія Кюрчева.

Порядок денний складався з наступних питань:

1. Про стан профорієнтаційної роботи та перспективи набору вступників на навчання в університеті у 2024 році.
  2. Про успішність здобувачів вищої освіти у 2 семестрі 2023-2024 н.р. та динаміку руху контингенту студентів в університеті.
  3. Різне.

Проректор з НПР та МС, професор Дар’я Легеза доповідала про стан профорієнтаційної роботи та перспективи набору вступників на навчання в університеті у 2024 році відповідно до Плану профорієнтаційної роботи, затвердженого на засіданні Вченої ради у лютому. Дар’я Георгієва детально зупинилась на усіх пунктах та напрямах роботи і проаналізувала етапи їх виконання.

Злагоджена робота колективу ТДАТУ вже дала певні позитивні результати та перших потенційних вступників до Таврійського ДАТУ. Викладачами університету було проведено низку заходів: дебати молоді Запорізької області і викладачів ТДАТУ, пізнавальні тренінги для молоді у Центрі «Саме тут…» Попереду ще багато цікавих та корисних заходів.

Декани факультетів та перший проректор Олександр Ломейко доповідали Про успішність здобувачів вищої освіти у 2 семестрі 2023-2024 н.р. та динаміку руху контингенту студентів в університеті. Доповідачі провели аналіз по кожній спеціальності в розрізі абсолютної успішності та якості навчання студентів.

За результатами аналізу було наголошено на основних факторах, які впливають на якість освіти. Не дивлячись на воєнний стан в Україні, проблеми зі зв’язком, які періодично виникають у здобувачів при відвідуванні занять, рівень успішності становить 95 відсотків, а якість навчання досягла високого рівня.

Наприкінці засідання директор Інституту підвищення кваліфікації ТДАТУ Анастасія Коноваленко анонсувала нову програму підвищення кваліфікації «Сучасна інженерія». Вона зорієнтована на педагогічних, науково-педагогічних працівниках закладів вищої освіти, здобувачів освіти, аспірантів, фахівців-практиків.

Керівник Навчально-наукового центру ТДАТУ, професор Тетяна Шарова виконала приємну місію. Вона подякувала учасникам та організаторам VI Всеукраїнського конкурсу есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко», який проводився ГО «Інноваційні обрії України» за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного уже третій рік поспіль є співорганізатором конкурсу, а його здобувачі освіти – активними учасниками.

Дев’ятеро співробітників ТДАТУ були нагороджені Почесними грамотами та Подяками від ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за активну участь  в організації Всеукраїнського конкурсу.

З усіх питань, розглянутих на засіданні Вченої ради, було прийнято узгоджені рішення та дано відповідні доручення.