В рамках профорієнтаційної роботи, 8 грудня 2023 року, кафедра маркетингу організувала захід «Знайомство зі спеціальністю 075 Маркетинг» для здобувачів освіти ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ».

Метою заходу є знайомство з Освітньою програмою 075 «Маркетинг» ТДАТУ та з умовами Вступної компанії 2024, а також живе спілкування в режимі питання-відповідь.

Студентський бік життя спеціальності Маркетинг представила здобувач освіти 2 курсу спеціальності Маркетинг Альбіна Москаленко. Вона розповіла здобувачам коледжу про активне життя студентів-маркетологів, про участь у наукових міжуніверситетських та університетських гуртках, про співпрацю з підприємцями, про святкування Дня маркетолога тощо. Альбіна акцентувала увагу на тому, що усі студенти та викладачі кафедри – це єдина родина Маркетингу.

Студентам коледжу розповіли про умови вступу у 2024 році, побажали добре скласти НМТ та легкого вступу до ТДАТУ!