30 вересня 2017 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту Таврійського державного агротехнологічного університету в рамках Третіх Православних спортивних ігор відбулися змагання з гирьового спорту на Кубок кубків святого рівноапостольного великого князя Володимира.

В складі збірної команди м. Мелітополя дуже високий рівень показали студенти нашого університету, які забезпечили безперечну перемогу команді Мелітопольському благочинні.

Так, в ваговій категорії до 60 кг чемпіоном став студент механіко-технологічного факультету Царан Олександр (25 САІ).

В ваговій категорії до 65 кг чемпіоном став студент механіко-технологічного факультету Данилевський Сергій (12 САІ).

В ваговій категорії до 70 кг чемпіоном став студент факультету ІКТ Гончаров Віктор (31 МБ).

В ваговій категорії до 80 кг чемпіоном став студент механіко-технологічного факультету Олійник Валентин (22 МБАІ).