12 січня у Таврійському ДАТУ відбулась конференція трудового колективу. Серед запрошених були і журналісти місцевих ЗМІ: знімальна група телеканалу ТВМ та кореспондент інтернет-видання «РІА-Мелітополь».

У своїх публікаціях репортери донесли інформацію про основні питання, що були розглянуті на конференції, зокрема про звіт ректора ТДАТУ Володимира Кюрчева.

Присутній на конференції Народний депутат України Сергій Мінько назвав Володимира Миколайовича «яскравим лобістом» Мелітополя на обласному рівні, адже ректор Університету очолює головну постійну депутатську комісію у Запорізькій обласній раді – бюджетну. Наголосив нардеп і на всіх досягненнях ТДАТУ.

– Я можу тільки уявити, скільки тисяч годин витратили співробітники ТДАТУ, щоб реалізувати всі досягнення, які озвучив ректор. Хотів би відзначити ще одну важливу відповідальність, яку на себе взяв особисто Володимир Миколайович і трудовий колектив університету – це внесок в життя місцевого самоврядування. Володимир Миколайович за останні два десятки років неодноразово обирався депутатом міської та обласної рад, представляв інтереси нашої громади в області. На місцевих виборах 2020 р. він втретє був обраний депутатом облради і очолив бюджетну комісію. І будьте впевнені, він буде найяскравішим лобістом університету, Мелітополя і Мелітопольського району. Володимир Кюрчев – один з лідерів нашої команди, надійний партнер і драйвер позитивних змін, – зазначив Сергій Мінько.

Переглянути сюжет програми «Вісті» ТРК «Мелітополь» (дивитись з 8:04).

Ознайомитися з публікацією «Сергей Минько назвал имя самого «яркого лоббиста» Мелитополя на областном уровне» можна за посиланням.

Редакційно-видавничий відділ