Успішні випускники завжди є гордістю навчального закладу. Вони стають історією університету і своєю достойною працею прославляють ТДАТУ.

Сьогодні розповідь про Назара Андропова, випускника ТДАТУ 2018 року.

Вибір навчального закладу – процес непростий і чомусь завжди здається, що чим подалі від дому, тим краще. Але Назар так не міркував і обрав серед багатьох ТДАТУ – найближчий від дому університет, куди подавав документи.

Це однозначно було правильне рішення!

Яку обрати спеціальність? Гарне питання. 19-ти річний парубок вирішує, що з дитинства має гарні відносини з фінансами і вже може заробляти, але як примножити? Ось і відповідь – обирає факультет економіки та бізнесу, спеціальність «Фінанси».

Виявилось, що економічний світ дуже цікавий, а студентство лише серед лекцій видається трохи нудним для людини, яка не може сидіти на одному місці і любить спілкування. Як доповнити картину світу? Відповідь не змусила чекати – вступити до студради!

Студентство Назара Андропова можна описати так – встигнути все: навчанняспорт спілкування розваги і ще між цим спробувати попрацювати!

Закінчивши бакалаврат, Назар отримав необхідну базу знань і зрозумів власні сильні сторони та прагнення, тому вступив до магістратури на спеціальність «Економіка», де йому вдалося закріпити та помножити сформовані навички. Адже ця спеціальність охоплює увесь економічний світ!

Сьогодні Назар – заступник директора з адміністративної роботи у багатопрофільній лікарні VITACENTER міста Запоріжжя.

І знаєте чому найважливішому його навчив ТДАТУ?

Знання з організації процесів управління; досвід комунікації; вміння працювати в команді. Сьогодні він керує всіма процесами роботи лікарні: від роботи адміністративного персоналу до організації лікувального процесу в колективі, де працює понад 300 людей (до повномасштабного вторгнення більше 500).

Сьогодні однозначно можна сказати слова щирої вдячності викладачам ТДАТУ за те, що допомогли становленню особистості та реалізації потенціалу. Студентам хочу побажати: навчайтесь безперервно, читайте, самоудосконалюйтесь, вчіться комунікації! Успіхів !