Привіт, абітурієнти!? Знайомство із ТДАТУ у самому розпалі, чи не так?? Сьогодні ми познайомимо вас з нашим факультетом енергетики і комп’ютерних технологій.

Енергетика!Електромеханіка!️ Програмування???? Так! Електроніка??? Так! Роботи та інші круті винаходи?? Так!

Все це САМЕ ТУТ – на факультеті Енергетики та Комп’ютерних Технологій!?

Факультет ЕКТ готує кращих спеціалістів своєї справи за двома спеціальностями: “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” та “Комп’ютерні науки”. Звучить дуже лайтово! ?

Які перспективи навчання САМЕ ТУТ? ?

Опануєте такі мови комп’ютерного програмування як C++, C#, Java, Python та мови WEB розробки, розробку і управління ІТ проектів, створення та адміністрування баз даних, та ще купа всього кльового і це тільки за спеціальністю «Комп’ютерні науки».???

Навчаючись за спеціальністю «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», ви станете справжніми фахівцями у галузі електроніки… Мікропроцесорна техніка, основи електропостачання, автоматизовані системи управління технологічними процесами. ?Це ж супер, правда?

Про те, який спектр можливостей відкривається для випускників цих спеціальностей, можна говорити дуууже довго. Давайте наведемо кілька прикладів – розробник програмного забезпечення, провідний менеджер чи , навіть, керівник ІТ компаній, спеціаліст з енергоресурсів та енергоносіїв, інженер-винахідник і таке інше. ?

Зацікавилися? Таврійський ДАТУ чекає САМЕ НА ВАС!

Обирайте якісну та сучасну освіту – обирайте ТДАТУ.

Бажаєте дізнатися більше? Надаємо контакти нижче

☎️Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

?Інформація щодо вступу – телеграм канал Вступ ТДАТУ 2023 – https://t.me/tsatu2023

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ: м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75