Привіт, абітурієнти!? Ми полюбляємо нові знайомства, а ви? Гадаємо, що так. Тож, сьогодні ми хочемо познайомити вас з найстарішим факультетом нашого університету ?

Механіко-Технологічний Факультет – колиска провідних спеціалістів інженерної галузі у Запорізькому краї. Саме ТУТ, навчаються найкращі фахівці інженерної галузі аграрної сфери. ??

А якщо детальніше – навчання, на факультеті, проходить за трьома спеціальностями: «Агроінженерія», «Галузеве машинобудування» та «Прикладна механіка». ??

Звісно, майже у всіх вас, виникло питання про працевлаштування. Тож, ми вам розповімо.

Випускники цих спеціальностей мають величезний спектр можливостей у працевлаштуванні: від провідного інженера до керівника підприємства. ?Відповідно і висока заробітна плата.?

Обирайте якісну та сучасну освіту – обирайте ТДАТУ.

Бажаєте дізнатися більше? Надаємо контакти нижче

☎️Консультації з питань вступу можна отримати за телефонами:

(099) 614-83-02, (098) 751-74-48 (Telegram, Viber…)

?Е-mail: pk@tsatu.edu.ua

?Інформація щодо вступу – телеграм канал Вступ ТДАТУ 2023 – https://t.me/tsatu2023

?Адреса приймальної комісії ТДАТУ:

м. Запоріжжя, пр-т Соборний, 226, поверх 3, кабінет 75

#ТДАТУ #вступ2023 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2