У рамках співробітництва факультету агротехнологій та екології з стейтхолдерами України 23 листопада відбулась зустріч представників сільськогосподарської компанії HARVEАST зі студентами спеціальності «Агрономія».

Упродовж кураторської години представник компанії Наталя Солтанова розповіла, що основні напрямки діяльності HARVEАST – це: молочне тваринництво, виробництво комбікормів та насіневе рослинництво. Майбутнім агрономам було представлено відеоролик про компанію та розкрито умови проходження практики, стажування та працевлаштування в HARVEАST. Студентам вдалось не тільки дізнатись про цикл програм з питань взаємодії групи HARVEАST з ВНЗ України, але й поспілкуватись з одним з керівників відділу компанії Олександром Мурзак. Фахівець розповів про особистий кар`єрний зріст, умови роботи в компанії, майбутні можливості. Також обговорювались питання оплати, як на рівні стажування, так і постійного працевлаштування. Було розкрито питання розвитку професійних компетенцій у компанії.

Заключним етапом зустрічі було проведення анкетування студентів для подальшої особистої співбесіди з майбутнім працевлаштуванням.

Після проведення кураторської години з питань ефективної адаптації на ринку праці фахівців спеціальності «Агрономія» з Наталією Солтановою обговорювались шляхи співробітництва не тільки в межах роботи з студентами, але й визначення стратегічних аспектів підвищення кваліфікації фахівців факультету на базі сільськогосподарської компанії HARVEАST.

Аспекту професійного становлення молодих фахівців спеціальностей університету керівництво ТДАТУ приділяє велику увагу. Саме у нас професійність викладачів визначається успіхом наших студентів!

Інформаційний супровід:

декан факультету агротехнологій та екології

І.Є. Іванова

Фото Ганни Бовкун