В передостанній день вересня студентська рада механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного провела зустріч з першокурсниками. Вона проходила в режимі онлайн.

Відкрив зустріч декан факультету Володимир  Кувачов, він і від щирого серця привітав першокурсників, поділився враженнями від свого часу студентства та наголосив на важливості активності та саморозвитку в університетському середовищі.

Голова Студентської Ради МТФ, Світлана Ускова, виступила з презентацією, в якій розповіла про студентську діяльність в університеті. Вона надала корисну інформацію про портал та сайт факультету та університету, а також розповіла про сторінки у соціальних мережах, де можна знайти актуальні новини та події факультету.

Представники студентської ради факультету поділилися своїм особистим досвідом та надали корисні лайфхаки для першокурсників. Вони розповіли про можливості активності в студентському житті, важливість участі в заходах факультету та університету, а також наголосили на необхідність збереження балансу між навчанням та відпочинком.

На завершення зустрічі було відведено час для запитань та відповідей. Першокурсники мали можливість задати питання декану, голові студентської ради та іншим представникам факультету. Це було чудовою можливістю отримати відповіді на всі питання, що цікавили нових студентів, і вони цим залюбки скористалися, та навіть надали кілька крутих ідей (їх ми залишимо в таємниці), які ми, найближчим часом, реалізуємо!

Наприкінці зустрічі голова Студентської Ради МТФ висловила надію на плідну співпрацю з першокурсниками та закликала їх бути активними учасниками факультетської спільноти.