Традиційною в лютому для магістрантів спеціальності «Агрономія» є зустріч із ректором ТДАТУ, д.т.н., професором В.М. Кюрчевим та керівництвом факультету агротехнологій та екології з питань працевлаштування студентської молоді.

Розподіл відбувався у два етапи. Перед співбесідою з ректором ТДАТУ, що пройшла 11.02.2016 р., студенти-магістри зустрічалися з начальником відділу зв’язку з виробництвом Сингаєвським В.А., який ознайомив студентів з особливостями оформлення документів на майбутні місця роботи. Надалі, керівництвом університету було проведено співбесіду з кожним студентом для уточнення місця працевлаштування на факультеті АТЕ.

Майбутні фахівці аграрної сфери 11.02.16 р. в кабінеті ректора мали змогу поспілкуватись з керівництвом ВНЗ та отримати професійні поради від ректора ТДАТУ. Сподіваємось, що така форма спілкування допоможе їм більш впевнено виконувати свої обов’язки на місцях роботи в обраних районах.

У кабінеті у ректора кожен з 15 студентів обґрунтував свій вибір господарства. Молодь планує працювати в різних районах країни, а саме: Веселівський, Нижньо Сірогозький, Приазовський, Генічеський, Мелітопольський, Бердянський, Гуляйпільський райони Запорізької області та Погребищенський район Вінницької області.

Голова профорієнтаційного сектору факультету АТЕ

Бурдіна І.О.