Шановні студенти та батьки Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!

Наш університет наразі переживає важкі часи. Мелітополем ширяться чутки про відрахування студентів з ТДАТУ, якщо вони не прийдуть писати заяву у будівлю окупованого університету.

Повідомляю, що всі студенти закінчили навчальний рік згідно графіку освітнього процесу та були переведені на наступний курс. Жоден студент не був відрахований. Зараз у ТДАТУ канікули.

Студенти 4 курсу з 20 червня складають атестаційний кваліфікаційний екзамен, за результатами якого в м. Запоріжжя будуть виготовлені дипломи державного зразка України.

Хочу звернути Вашу увагу, щоб Ви ні в якому разі не йшли у стіни псевдоуніверситету “МГУ” та не писали ніяких заяв. Для продовження навчання у ТДАТУ вони не потрібні. Будьте обережні, не надавайте свої особисті дані стороннім.

Наголошую, що наступний 2022/2023 навчальний рік ми обов’язково розпочнемо разом за українськими програмами. Час початку і формат навчання буде визначено рішенням МОН України та безпековою ситуацією в Запорізькій області.

З повагою, ректор ТДАТУ Сергій Кюрчев