Днями, у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного проходили захисти атестаційних кваліфікаційних екзаменів.

З огляду на безпекову ситуацію в країні та університеті, в цілому всі захисти проходили у дистанційному форматі за допомогою платформи онлайн відео конференцій Zoom. Цього року цей завершальний екзамен був особливо хвилюючим для першого випуску бакалаврів денної форми навчання спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

В ході проведення екзамену здобувачі вищої освіти продемонстрували свої знання та навички з обраної спеціальності. Члени комісії відмітили високий рівень підготовки майбутніх фахівців з публічного управління та адміністрування.

На своїх сторінках Фейсбук викладачі привітали випускників із достойним закінченням навчання.

Доцент кафедри публічного управління та адміністрування ТДАТУ Людмила Єфименко написала: “Вітаю вас перший випуск денного відділення! Це були не прості 4 роки нашого з вами життя. За цей час ми разом витримали коронавірус та акредитацію, відчули усі “переваги” дистанційного навчання та тяжкість війни. Але головне, що постійно були разом! Ви жодного разу не підвели своїх педагогів, а навпаки, можу з гордістю сказати, що ПИШАЮСЯ КОЖНИМ З ВАС! Пишаюся вашою непохитністю, вашою креативністю, вмінням бути вільними та любов’ю до Батьківщини!.Ви кращі представники майбутнього керівництва нашої України!»