Мир на землі — це найбільше благо.

Найбільше в світі щастя — це мир на землі, коли ясно світить сонечко на небі, коли розквітають квіти, коли чутно дзвінкий дитячий сміх, коли люди живуть у злагоді.

Щорічно 21 вересня з 1982 року у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН святкується День Миру. Цей день відзначається як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства. Асамблея закликала всіх держав-членів Організації Об’єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати цей день, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об’єднаних Націй.

Саме в цей день студентська рада факультету агротехнологій та екології  об 11:20 запросила молодь факультету на майстер-клас з виготовлення символу миру – голуба. Хлопці та дівчата із задоволенням освоювали таке цікаве заняття. Всі залишися задоволеними та пішли на заняття з гарним настроєм та приємними спогадами.

Дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні майстер-класа!

Голова інформаційного сектору

Івова Наталія