shari+dlya+boulinga+bouling+73626919715_380420 квітня за підтримки Управління молоді та спорту м. Мелітополя було проведено перший міні-турнір з боулінгу серед навчальних закладів міста. Гра відбувалася у розважальному комлексі “Шторм”.

Участь приймали такі команди:

– ТДАТУ;

– МДПУ;

– університет «Україна»;

– ЗІЕІТ;

– Чернівці (студенти з м. Чернівці, що приїхали за програмою “Студ-бумеранг”)

– збірна випускників МДПУ.

За правилами, усі команди грали 2,5 години, переможцем визначалась та команда, у якої за цей час була найбільша кількість балів.

Від нашого університету у збірну війшли: Гончаров Кирило (МТФ), Пилипенко Владислав (ф-т ІКТ), Кондаков Іван (ф-т ІКТ), Андропов Назар (ФЕБ), Мікулін Дмитро (ФЕБ), Москаленко Павло (ФЕБ).

Гра була дуже напруженою та цікавою! Після запеклої боротьби команда нашого університету посіла І місце у турнірі! А також отримала грамоту та подарунковий сертифікат на 1 годину гри у боулінг.

Вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо подальших досягнень та спортивної наснаги!

Студентська рада університету

ИзображениеdX7zWc7dJ_I