Волонтерство це поклик душі та серця.  Проте як і в кожній справі, в добродійних справах теж є свою тонкощі.

Саме цим тонкощам навчали прекрасних учениць на Школі Волонтера. За ініціативи студентського профбюро Таврійського державного агротехнологічного університету було проведено дебютну школу волонтера.

В рамках даного проекту були розглянуті цікаві, пізнавальні та головне корисні теми з даної діяльності. Спікерами виступали запрошені фахівці.

Учасникам школи розповідали про сутність волонтерського руху, про психологічні якості волонтера, про цивільно-правову відповідальність та на особистому прикладі про становлення і роботу волонтерського об’єднання.

Велика вдячність виноситься спікерам, які знайшли час та розповіли майбутнім волонтерам тонкощі даних тем, а саме Красулі Яні Геннадіївні, Горбовій Наталії Аркадіївні та Леонтівій Ользі.

В кінці було офіційне  завершення школи, на якому учасниці отримали сертифікати.

Дякуємо за допомогу в організації профкому університету та кафедрі маркетингу.

Голова студентського профбюро

Бончужна Єлизавета