Студентське життя – це не тільки пари та сесія, це перш за все весело проведений час та незабутні емоції. Саме такі емоції намагається дарувати студентське профбюро профоргам Таврійського державного агротехнологічного університету, організовуючи щорічний традиційний квест.

Цьогорічна тематика квесту – мандруй Батьківщиною. Всі станції були цікавими та різноманітними. Головна задача учасників була зібрати всі пам’ятні місця Україні та на фінальній станції  зібрати з них карту. Переходи від станції до станції були зашифровані спеціальним шифром, проте студенти швидко його розгадували – це вказує на те, що наші профорги дуже кмітливі та розумні.

Найшвидшою була команда факультету агротехнологій та Екології «Туфлі». Справилися з маршрутом за 31 хвилину і 56 секунд та посіли почесне І місце!

ІІ місце посіла команда факультету економіки та бізнесу «Поруч з тобою». Їх час проходження квесту склав 35 хвилин рівно.

ІІІ місце зайняла команда механіко-технологічного факультету «Живчики» з часом 36 хвилин та 46 секунд.

Четвертими фінішувала команда факультету інженерії та комп’ютерних технологій «Всюду буду». Час проходження – 38 хвилин та 46 секунд.

Команда енергетичного факультету пройшла весь маршрут за 40 хвилин, та посіла п’яте місце.

Всі учасники були нагороджені грамотами та призами.

Виноситься велика вдячність профкому університету, всім учасникам та тим, хто допомагав в його організації.

Голова студентського профбюро

Бончужна Є.