З 13 березня по 17 березня 2017 р. на кафедрі іноземних мов проходила щорічна науково-технічна конференція магістрантів та студентів ТДАТУ, у рамках якої працювала секція англійської мови. Засідання секції англійської мови «SOCIETY. ECONOMY. TECHNOLOGIES AND INNOVATIONS / СУСПІЛЬСТВО. ЕКОНОМІКА. ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ» проходило в два етапи: 14 березня 2017 р. для студентів освітнього рівня «Бакалавр» та 16 березня 2017 р. для студентів освітнього рівня «Магістр». Участь у них взяли  50 студентів різних факультетів та спеціальностей.

Традиційно засідання розпочиналися з постер-сесії, під час якої студенти, викладачі та гості конференції обговорювали нові технології в харчовій промисловості, аспекти розвитку сільського господарства, методи переробки відходів та взаємозв’язок психології й маркетингу.

Наукове спілкування англійською студенти та магістранти продовжили у навчальній аудиторії. Серед доповідей, що викликали особливий інтерес: використання вертикальних ферм у сільському господарстві, можливості вирішення енергетичних проблем в Україні через перехід до відновлювальних джерел (сонячної енергії та енергії вітру), перспективи економічних відносин між нашою країною і Канадою, особливості діяльності державних та  комерційних банків в Україні, організацію роботи аудиторів, вплив комп’ютерних технологій на життя сучасної людини, дослідження з нейромаркетингу про те, як компанії впливають на наш вибір тощо.

На засіданні секції бакалаврів 14 березня 2017р. кращою була визнана доповідь Марченко Катерини, студентки 1 курсу економічного факультету, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» «Ukrainian youth emigration processes investigation». У ній студентка розглянула проблему еміграції української молоді до інших країн світу.  З метою з’ясування причин цього явища і ставлення до нього було проведено соціологічний аналіз серед студентів ТДАТУ.  Доповіді студента 11 КН Кириченка Дениса та студентки 21ПМ Марченко Валерії  були представлені на високому науковому рівні. Студентом  21 ХТ Синяговським Сергієм було презентовано постер на тему «Conservations using  in food  technology/Використання консервантів у харчовій промисловості», який було визнано найкращим на постер-сесії. Торбунова Анастасія, студентка групи 21 КН, була відзначена за найактивнішу участь в обговоренні доповідей.

На засіданні секції магістрів  16 березня 2017 р. найбільший інтерес викликала доповідь «Using the work of internal auditors / Використання роботи внутрішніх аудиторів», представлена Микульським В’ячеславом, студентом групи 11 МБ ОО.  Студенти Ганжа Олена (11МБ ПТ), Шебуняєва Аліна (11 МБ МК) та Дубініна Вікторія (31ЕП) продемонстрували високу фахову та мовленнєву підготовку на конференції. Кращим генератором дискусії стала студентка 11 МБ ОО Гасан Катерина.

Конференція надала можливість молоді поділитися результатами своїх наукових пошуків, обговорити їх, обмінятися досвідом у різних галузях, а також продемонструвати рівень володіння іноземною мовою і отримати необхідну практику спілкування.