15 березня 2017 року відбулося засідання секції німецької мови науково-технічної конференції студентів та магістрантів «Gesellschaft. Wirtschaft. Technologien und Innovationen» / «Суспільство. Економіка. Технології та інновації»

Увазі гостей та опонентів свої досягнення у дослідженнях представили 9 доповідачів, серед яких 4 студентки молодших курсів, одна студентка третього курсу, 2 четверокурсники та 2 студентки магістратури.

Науковий інтерес доповідачів виявився спрямованим на теми, небайдужі усім присутнім:

• по-перше це теми, пов’язані із розвитком комунікативної та соціальної компетенцій, як то стратегії підготовки постпрезентаційної дискусії або аналіз екологічних факторів у природних аномальних (і через те активно відвідуваних туристами) зонах Німеччини;
  • по-друге, дослідження широкої фахової тематики, наприклад, щодо перспектив застосування комп’ютерних технологій у сільському господарстві України або перспектив розвитку української консервної промисловості завдяки виробництву екзотичних продуктів харчування;
  • по-третє, був представлений особистий практичний досвід студентів старших курсів та магістрантів, здобутий під час навчально-виробничих практик на аграрних підприємствах Німеччини. Доповідачі демонстрували високий рівень фахової та німецькомовної компетенції у вирощуванні обліпихи, ревеню,  полуниці, а також знання технологій і принципів роботи молочної ферми.

Серед змістовних і надихаючих доповідей після жвавої дискусії першість цього року виборола студентка 4 курсу спеціальності «Харчові технології та інженерія» Фенагеєва Дар’я, яка зачарувала присутніх впевненим володінням німецькою мовою і високоінформативним матеріалом за темою «Виробництво полуниці у Німеччині: технології вирощування, врожайність, зберігання, збут».

Колектив кафедри іноземних мов із гордістю вітає учасників німецькомовної секції конференції з вдалими презентаціями наукових досліджень та переконливими досягненнями в оволодінні професійно-орієнтованою та фаховою німецькою мовою.