Агротаврия_декабрь_2019Редакційно-видавничий відділ підготував черговий 292-й номер університетської газети «Агро Таврія».

На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету. Переглянувши  номер, можна дізнатися: про головні досягнення Таврійського ДАТУ за 2019 рік, як у нашому університеті будуть розвивати органічне бджільництво та як у ТДАТУ академічна доброчесність виконується. А також, читайте у номері: про дуальне навчання студентів МТФ на підприємстві «John Deere», як студентська молодь ТДАТУ вихованців ліцею-інтернату зі святами привітали, що привіз із Литви богатир Валерій Газаєв та як у Таврійському університеті кафедра фізичного виховання утворилася.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”