Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 303-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету, що відбувалися у січні.

Переглянувши номер, можна дізнатися: яким був минулий рік для нашого Університету, які нагороди здобули студенти ТДАТУ у фестивалях та про перемогу команди ТДАТУ у конкурсі «Агрокебети Compettiton».

А також, читайте у номері: ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» відзначив 100 річний ювілей, на що спрямована робота ради ветеранів Університету та яке місце у житті інженера кафедри ГЕЗ Алли Ангеловської займає ТДАТУ.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету. Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ «Агро Таврія»