Редакційно-видавничий відділ підготував черговий, 299-й, номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлені важливі та цікаві події з життя університету, що відбувалися у вересні.

Переглянувши номер, можна дізнатися: про участь ТДАТУ у Соборі болгар України, про співпрацю між ТДАТУ та Українським національним комітетом міжнародної торгової палати (ICC UKRAINE) та про перший турнір з мініфутболу серед студентів закладів вищої освіти Мелітополя.

А також, читайте у номері, Мелітопольська черешня стала брендом, у двох навчальних корпусах нашого університету встановили новий сканер термометрії, як у ТДАТУ першокурсників зустріли та яким має бути дрес-код.

Друкований примірник завжди чекає на вас у читальному залі наукової бібліотеки, де зберігаються підшивки газети за всі роки її існування та в музеї університету. Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ. Для цього треба перейти за посиланням.

Денис Водоп’янов, начальник РВВ “Агро Таврія”