Євген Сечін – студент Мелітопольського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного після банального ГРВІ опинився на лікарняному ліжку в онкології і переніс 4 хімії.

Все почалося у лютому 2020 року, коли Євген захворів ГРВІ. Після вірусної інфекції у нього залишилося погане самопочуття, були збільшені лімфовузли. Лікарі довго не могли поставити діагноз. Через карантин хлопець не міг потрапити в Київ на консультацію. Про рак тоді ніхто і не підозрював. У перших числах травня Євген потрапив у реанімацію дитячої лікарні Мелітополя з дуже низькими показниками крові. І тільки в Запорізькій обласній дитячій лікарні у відділенні гематології у нього виявили мієлобластний лейкоз, М0. Після цього Женя переніс 5 місяців пекла в онкологічному відділенні Запорізької обласної лікарні. Чотири високодозової хімії.

На даний момент студент потребує дорогого лікування препаратом Венетоклакс 600 мг.

Вартість 1 курсу – 80 тис. грн. Хвороба забрала у сім’ї всі заощадження. У хлопця залишилася надія на допомогу небайдужих людей. Для Жені будь-яка ваша допомога безцінна.

Приватбанк

Сечіна Світлана Володимирівна