14 вересня 2016 року студенти груп 41 МК та 21 МБМК взяли участь у цікавій кураторській годині – пізнавальному квесті на території Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила».

Три команди з креативними назвами «Бабоньки», «Дембеля» та «Камень» вирушили дізнаватись цікаві факти про відому «Кам’яну Могилу». За маршрутом необхідно було відвідати 11 станцій та на кожній виконати завдання, підключивши логіку, швидкість та креативність, тобто ті навички, котрі потрібні кожному маркетологу.

У ході гри студенти знайшли дракона, бика та жабу, які природно створені із каміння. Найбільш цікавим було останнє завдання, де з букв, які були намальовані крейдою позаду кам’яних фігур, необхідно було вгадати кодове слово. Приклавши зусилля, три команди склали слово «Предок», яке символізувало давнину створення пам’ятки архітектури.

По завершенні квесту всі мали змогу попити чистої водички з джерела у с.Терпіння.

Страхова Карина,

голова відділу журналістики ФЕБ