7 вересня 2016 року відбулося розширене засідання кафедри «Технічні системи технологій тваринництва» та науково-технічної ради НДІ «Механізації землеробства півдня України» (МЗПУ) Таврійського державного агротехнологічного університету (ТДАТУ), з приводу слухання дисертаційної роботи МІЛЬКА Дмитра Олександровича, к.т.н., доцента кафедри «Технічні системи технологій тваринництва» Таврійського державного агротехнологічного університету, на тему: «Механіко-технологічні основи розроблення технічної системи кормозаготівлі на молочних фермах», поданої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва.

Одноголосним рішенням дисертаційну роботу було схвалено та рекомендовано до захисту у спеціалізованій вченій раді Д 18.819.01 при урахуванні наданих зауважень.