Студентська рада факультетів агротехнологій та екології і енергетики та комп’ютерних технологій 19 грудня відвідали ліцей-інтернат з привітанням зі святом Дня Святого Миколая та наступаючим Новим 2020 роком.

Святкову казку для вихованців інтернату влаштували студенти факультетів АТЕ та ЕНФ. Кожного року дітлахи  з нетерпінням чекають цього чарівного свята – День Святого Миколая. Навіть дорослі люблять цей день, адже це ще одна можливість подарувати дітлахам радість.

Вже багато років наше студентство відвідує цей навчальний заклад та дарує дітям казку. До Дня Святого Миколая студентська молодь нашого університету підготувала багато солодких подарунків, але найголовнішим, – стали увага та тепло, які вдалось подарувати кожній дитині.

У цей день у закладі панували яскраві добрі хвилини чудес та казок. Запальна музика, головний атрибут Нового року, красуня-ялинка, та гарний передноворічний настрій створювали святкову атмосферу для дітей. Розмаїття карнавальних костюмів вражало: тут були бабуся Яга, Кощій Безсмертний, феї, слон, мавпочка, ялинка, лісоруб та символ наступного року – Міні Маус, але найголовнішим був Святий Миколай та Янгол з Бісенятком. Казкові гості запалювали разом із дітками аби повернути Святому Миколаю пам’ять та скоріше отримати привітання та подаруночки. Позитив та життєва енергія панували на святі.

Керівництво ліцею оголосило студентам подяку за організацію дозвілля вихованців та вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління.

Студентська рада щиро дякує кожному, хто долучився до збору коштів на ласощі для дітей, а також усім, хто підготував святкову казку.

Єлизавета Дяткова, студентка 11 АГ групи,

Людмила Шлєіна, заступник декана з ОВР АТЕ