1 квітня 2023 року в м. Одеса в рамках відкритого національного турніру “Iron Games 2023” відбувся Чемпіонат України з лог ліфту та багатирської тяги.

Цього разу завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, заслужений майстер спорту України з багатирського багатоборства Валерій Газаєв виступав у надважкій вазі у багатирській тязі, де заслужено посів І місце. Він закінчив змагання з результатом 325 кг. Цього вистачило для перемоги як у ваговій категорії, так і в абсолютній першості.

Валерій Газаєв: “Хочу особисто подякувати за підтримку в підготовці Мелітопольському управлінню молоді та спорту, Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного і особисто ректора Сергія Кюрчева.

На ці змагання я взагалі не готувався через певні проблеми зі здоров‘ям. Через те, тільки зараз починаю підготовку на чемпіонат Європи, який відбудеться через 4 тижні в Вірменії”.

Вітаємо з блискучою перемогою! Бажаємо феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій і справжньої гордості душі. Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне твоє старання і наполеглива праця обов’язково приводять тебе до призових місць та нагород заслуженим.