Шановний, вступнику! Кожен з Вас зараз стоїть перед вибором – з якою професією пов’язати своє майбутнє. Це дуже відповідальний крок. Саме тому прийняте рішення має бути обдуманим і зваженим. Важливо, щоб і процес навчання був цікавим і пізнавальним, а майбутня професійна діяльність приносила задоволення і забезпечувала гідний дохід.

Щоб вибір закладу освіти став очевидним, представляємо абітурієнтам та їх батькам 7 аргументів на користь ТДАТУ!

Престижно

Понад 90 років ТДАТУ готує фахівців для агропромислового комплексу України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Перспективно

Випускники нашого Університету затребувані в науці, держструктурах, на виробництві і в бізнесі.

Важливо

ТДАТУ пишається своїм науково-педагогічним колективом, у складі якого понад 38 докторів наук, професорів  та 150 кандидатів наук, доцентів, серед них: академіки та члени-кореспонденти галузевих академій наук України, науковий доробок яких відомий далеко за межами нашої держави.

Корисно

Наш Університет один з перших закладів вищої освіти, де була впроваджена дуальна форма навчання. Здобувачі освіти підкріплюють свої теоретичні знання на практиці безпосередньо на промислових підприємствах.

Цікаво

Студентів чекають насичені науковими, спортивними і культурними подіями роки навчання.

Інформативно

У ТДАТУ є власне друковане видання газета «Агро Таврія». Понад 30 років на шпальтах видання подається інформація про головні події з життя Університету. Офіційний сайт ТДАТУ www.tsatu.edu.ua є найважливішим інтернет-ресурсом, де постійно оновлюється інформація про університет, факультети, кафедри, інші підрозділи. Відео та фото матеріали заходів зберігаються в архіві університету. Головні новини з життя університету публікуються у соціальних мережах: Faсebook; Instagram та на каналі YouTube.

Значимо

Щоб бути кращим, потрібно вчитися у кращих! Наші студенти здобувають освіту і проводять дослідження під керівництвом провідних науковців і викладачів.

І таких аргументів можна наводити ще багато. Ми раді кожному з Вас, наші майбутні студенти. Ми впевнені, що незабаром зустрінемося з Вами в аудиторіях нашого ТДАТУ!