Шановні колеги! Прийміть від ради ветеранів ТДАТУ сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим.

Новий рік — це свято, яке єднає минуле, сьогодення і майбутнє, світлі мрії й нові цілі. Рік, що минає відзначився хвилюваннями за здоров’я близьких, рідних, колег. Керівництво університету, профспілковий комітет та рада ветеранів намагалися допомагати колегам і ветеранам університету подолати ці важкі часи.

Але крім переживання, у кожного з нас були й певні досягнення, які збагатили нас новим досвідом і враженнями, навчили нас більше цінувати життя, моменти радості і щастя.

Віримо, що новий 2021-й рік неодмінно стане кращим! Нехай у ньому станеться те, про що ви так давно мріяли, чого не могли досягти.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Нехай це свято надихає всіх вас на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

З Новим роком!

Рада ветеранів ТДАТУ