7 грудня відбулася перша сесія нового скликання Мелітопольської міської ради.

На урочистому засіданні новообраний міський голова Іван Федоров склав присягу, а також вручив депутатам посвідчення.

Мелітопольську міську раду сформували 42 депутати, серед них є і представники Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: в.о. декана факультету економіки та бізнесу, доктор наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління, адміністрування та права Ганна Ортіна та доктор технічних наук, професор, декан механіко-технологічного факультету Сергій Кюрчев.

Щиро вітаємо Ганну Володимирівну та Сергія Володимировича, бажаємо наснаги та сил на громадську діяльність, а також маємо надію, що оновлена команда підтримуватиме позитивний вектор розвитку міста та забезпечить високий рівень життя мелітопольської громади.

Редакційно-видавничий відділ