Згідно з рішенням Конференції трудового колективу та Положенням про преміювання працівників ТДАТУ, співробітники університету, які захистили докторські та кандидатські дисертації, а також їх наукові керівники заохочуються преміями.

8 листопада ректор Таврійського ДАТУ урочисто привітав викладачів, які успішно захистили дисертації у 2020 році. Серед них: докторські дисертації захистили доценти, Ольга Лисенко (кафедра електроенергетики та автоматизації); кандидатські дисертації захистили асистент кафедри машиновикористання в землеробстві Наталія Задосна та старший викладач кафедри плодоовочівництва, виноградарства та біохімії Ірина Коротка.

Преміювали і наукових керівників: Олесю Прісс, професора, зав. кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи та Євгена Михайлова, професора кафедри машиновикористання в землеробстві

– Я від щирого серця вітаю Вас, шановні науковці, з успішним захистом дисертацій, а також Ваших наукових керівників. Бажаю наукових досягнень та нових перемог, – звернувся до присутніх Володимир Кюрчев.

Редакційно-видавничий відділ