4 грудня у Спеціалізованій вченій раді Д 26.059.03 в Національному транспортному університеті м. Київ відбувся захист кандидатської дисертаційної роботи Петра Аксьома на тему: «Поліпшення властивостей відновлювальних деталей засобів транспорту».

Офіційними опонентами були призначені: Сергій Лузан, д.т.н, професор кафедри технічних систем ремонтного виробництва Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка та доцент кафедри Технології конструкційних матеріалів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Ольга Сушко Ольга.

Захист відбувся успішно: 21 член Спеціалізованої вченої ради підтвердили відповідність представленої роботи вимогам «Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання», затвердженого Кабінетом міністрів України щодо кандидатських дисертацій. Зроблено висновок, що здобувач заслуговує присудження ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.22.20 – Експлуатація та ремонт засобів транспорту.

Ольга Сушко,
доцент кафедри ТКМ