День Вишиванки – це урочиста та значима подія для кожного українця.

Цей день має своє призначення – збереження традицій та історії українського народу. Кожен регіон має свою неперевершену техніку вишивки, повну унікальних звичаїв, кожен символ має своє значення, кожен колір несе в собі історію.

Саме тому в цей святковий день студентська рада факультету економіки та бізнесу вирішила провести на платформі Zoom гру-вікторину, присвячену Дню Вишиванки.

У заході взяли участь студенти перших курсів різних спеціальностей факультету. Суть гри полягала в тому, щоб вірно обрати одну правильну відповідь з трьох можливих варіантів, які пропонувала загалу модератор, та дізнатися щось нове для себе у випадку помилки.

Учасники активно дискутували, висловлювали свої думки, складали інформаційні ланцюжки та намагалися пояснити відповідь зі своєї власної, унікальної точки зору.

Гра йшла жваво, цікаво та дуже енергійно! Усі залишилися задоволені та отримали корисну інформацію.

Дякуємо учасникам та організаторам, які зробили цей день ще більш незабутнім!

Україна вільна та незламна, має свої власні традиції та історію! Про це й наголошує свято Вишиванки!

Хай вічно живе наша Батьківщина та її багатогранна символіка!!!

Миру всім!!!

Студентська рада ФЕБ