Сьогодні в країні – війна.. Настрій зовсім не святковий.. Сьогодні давня сакральна символіка українського національного вбрання – наш оберіг, наш код нації, наш символ боротьби і Перемоги.

Сьогодні День вишиванки став всесвітнім і відзначають по всьому світу. Нині в День вишиванки школярі, студенти та дорослі одягають вишиванку. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код. Сьогодні – це код боротьби за державу.

У Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного День вишиванки масово почав відзначатись з 2015 року і щороку свято ставало більш масовим і красивим. Згадаймо, як у цей травневий день, ми усі: викладачі, студенти, співробітники у вишиванках збирались на арт-майданчику ЦКІД, де відбувалось театралізоване дійство від нашого чудового студентства і майстрів ЦКІД. А потім були фото на спогад..

Кожна вишиванка – символ незламності та відродження України. Ми загоїмо свої рани, прикрасимо квітами шрами, знов розквітне українська доля, наче маки в полі…