19 грудня – день святого Миколая, свято яке є невід’ємною частиною української культури та історії. Традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні. Миколай це реальна людина, яку за її благородні вчинки і гідне життя нарекли Святим.За життя він встиг зробити чимало добрих справ: визволяв полонених, рятував невинних від смертної кари, неодноразово допомагав бідним, нужденним усім, хто потребує допомоги.

Тож день святого Миколая – свято добрих справ і милосердя. У колективі ТДАТУ соціальна та матеріальна допомога співробітникам, студентам і особливо ветеранам університету, які потребують цього, стало вже традицією.

Керівництво ТДАТУ, профком, рада ветеранів, факультети, підрозділи та студентська рада завжди приходять на допомогу хворим, нужденним, усім тим, хто потребує особливої уваги. Студенти і співробітники університету беруть участь у соціальних благодійних акціях та ярмарках зі збору коштів для дітей з малозабезпечених дітей, закупівлі обладнання для лікарень, а також багато хто зі студентів та співробітників є постійними донорами.

Рада ветеранів, на обліку якої 365 ветеранів, опікується особливо незахищеними ветеранами університету похилого віку або самотніми. Тільки у 2020 році рада ветеранів провели декілька соціальних акцій: забезпечення ветеранів продуктовими наборами; «Медова акція» – забезпечення самотніх ветеранів медом з власної пасіки ТДАТУ.

До 9 травня було проведено акцію «Пам’ять загиблим, шана живим…». При підтримці ректорату і особисто ректора Володимира Кюрчева, голови ради ветеранів ТДАТУ Віктора Петрова, голови профкому університету Миколи Андрущенка, на виділені кошти, для ветеранів придбали продуктові набори, також були сформовані групи для відвідування ветеранів. Це все реальні добрі вчинки.

Робити добрі справи – потреба кожної людини – посміхнутися комусь, простягти руку допомоги або просто сказати добре слово підтримки. Для цього не потрібні великі кошти, необхідна тільки небайдужість кожної окремої людини. Творити добро просто, якщо є добрі серця та бажання.

Шановна університетська родино!

В день Святого Миколая бажаємо, щоб в житті вам зустрічалося якнайбільше добрих людей і щоб у вашому житті було стільки любові, що вам хотілося б дарувати її оточуючим. Нехай добрі справи і милосердя будуть супутниками вашого життя. Нехай добрий Святий Миколай принесе щастя у ваші сім’ї й благополуччя рідній Україні.

Рада ветеранів ТДАТУ