В межах кураторської години для студентів економічних спеціальностей була організована зустріч з фахівцями Головного управління статистики у Запорізькій області.

Оскільки економічні спеціальності тісно пов’язані зі збором, обробкою та аналізом економічної, соціальної та демографічної статистичної інформації, кафедра маркетингу для здобувачів вищої освіти організувала онлайн-семінар з представниками органів статистики з метою висвітлення умов користування статистичної інформацією, можливості використання мобільного додатку, знайомства з вебсайтами Державної служби статистики та Головного управління статистики у Запорізькій області, роз’яснення правил оформлення запиту на публічну інформацію тощо.

Онлайн-семінар «Усе про статистику» детально розкрив сутність статистичного спостереження, дав можливість познайомитися з видами сформованої статистичної інформації, допоміг розібратися з визначенням «конфіденційна інформація», а також продемонстрував цифрові можливості формування необхідної офіційної статистичної інформації в телефоні або комп’ютері.

Захід пройшов в теплій та дружній атмосфері, здобувачі вищої освіти економічних спеціальностей задавали багато питань щодо роботи зі статистичною інформацією на офіційних сайтах органів статистики, обговорювали можливості доступу до статистичних мікроданих.

Щиро дякуємо фахівцям ГУС у Запорізькій області за такий цікавий, корисний та пізнавальний онлайн-семінар для здобувачів вищої освіти економічних спеціальностей ТДАТУ.