Спільнотою факультету агротехнологій та екології Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було організовано та проведено дистанційне спілкування з адміністраціями шкіл, класними керівниками та безпосередньо із випускниками закладів середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Бериславського району Херсонської області.

На профорієнтаційній годині спілкування із 11-класниками та їх батьками представники профорієнтаційної групи та приймальної комісії провели роз’яснювальну роботу щодо спеціальностей, переваг, перспектив та можливостей навчання у ТДАТУ, а також особливостей вступної кампанії у 2024 році.

Окрім активізації рівня обізнаності одинадцятикласників з освітніми послугами нашого університету метою цього спілкування також було залучення потенційних вступників до Чату «Вступнику ТДАТУ на допомогу», в якому майбутні вступники мають змогу наживо поспілкуватись та отримати кваліфіковані відповіді від співробітників приймальної комісії ТДАТУ.

За підсумком онлайн–зустрічі можно впевнено сказати: сьогоднішні випускники зацікавлені у своєму майбутньому, готові до нововведень та прагнуть зробити вірний вибір професії.

Бажаємо усім вступникам високих результатів при складанні НМТ та індивідуальних усних співбесід і чекаємо на них в нашому університеті.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного висловлює подяку начальнику відділу освіти Наталії Литовченко Наталії за надану можливість у проведенні заходу з професійної орієнтації молоді за темою «Година спілкування з ТДАТУ».