Новий навчальний рік розпочався не лише у ТДАТУ, а й у відокремлених структурних підрозділах (коледжі) ТДАТУ. Напередодні в усіх коледжах відбулися збори трудового колективу, на яких було окреслено головні задачі на навчальний рік.

Усі коледжі ТДАТУ наразі є переміщеними до Запоріжжя і Кропивницького (Новокаховський). Враховуючи ситуацію в Україні, освітній процес буде відбуватися в дистанційному форматі.

У деяких коледжах навчальні заняття розпочалися ще 1 вересня, однак, для більшості освітній процес стартував 4 вересня.

Дізнатися розклад занять можна у кураторів груп.

У ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ», не дивлячись на війну, урочистості пройшли безпосередньо в навчальному корпусі. Здобувачів та викладачів коледжу привітав директор Віктор Наранович.

Успішного старту, першокурсники ВСП «Оріхівський коледж ТДАТУ»!

Початок нового навчального року – завжди важлива подія для викладачів, студентів і батьків.  А для першокурсників він сповнений особливою  яскравістю вражень та хвилюваннями  від нових надій і приємних зустрічей.

Сподіваємося, що навчання  у ВСП «Оріхівський  коледж ТДАТУ» буде успішним, радісним, сповненим позитивом! Зичимо всім миру і щасливого студентського життя!

В інших коледжах урочистості відбулися дистанційно. Теплі слова привітань та настанову на вдалий початок навчального року здобувачам виказали керівники закладів освіти.

Кожен рік ми зустрічаємо святковий, хвилюючий день, коли починається навчальний рік, і ми з вами починаємо працювати кожен на своєму місці!

Не завжди ця праця дається нам легко, але дуже приємно усвідомлювати, що праця вчителя приносить неоціненну користь суспільству! Підростають наші діти, що навчаються, стають грамотними і хорошими людьми!

Вітаю всіх з Днем знань! Бажаю, щоб наші студенти з великою радістю йшли за знаннями до нашого коледжу і з задоволенням опановували знання і вміння!

У ДЕНЬ ЗНАНЬ хочу Вам побажати в новий навчальний рік увійти з новими силами та креативними ідеями, гарним настроєм і добрим здоров’ям, великим прагненням до спільного успіху і моральною стійкістю. Нехай новий навчальний рік буде легким і плідним. Нехай кожен з нас реалізує всі свої плани. Бажаю всім щастя, любові, добробуту і миру! Віримо в ПЕРЕМОГУ!!!!!

З повагою, директор ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ» Олександр ГЕРЧЕНОВ

1 вересня традиційно розпочинається новий навчальний рік.

ВСП “Василівський фаховий коледж ТДАТУ” вітає всіх з днем знань!

1 вересня завжди особливо урочисте і хвилююче,  адже саме з нього починається незвіданий,  цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень,  до самостійного життя студентства!

Бажаємо усім Вам на цьому шляху підкорити нові вершини професійних знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети!!!

Нехай ваші здібності,  наполегливість стануть запорукою визначених успіхів у дорослому житті.

З повагою, директор ВСП «Василівський фаховий коледж ТДАТУ Борис Ковальчук

Шановні здобувачі освіти, викладачі, колеги, друзі!

Від усього серця вітаю вас з Днем Знань  – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день об’єднує усю нашу країну ??, яка у котрий раз за багатовікову історію захищає свою незалежність ??  та європейське майбутнє.

Нажаль ми зустрічаємо перше вересня у стані війни. Наші воїни  , наші сталеві Збройні Сили на сході та на півдні держави виборюють таку вкрай важливу зараз для країни перемогу, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. Багато людей залишилися без своїх рідних: чоловіків і жінок, батьків, сестер та братів. Оплакує своїх героїв вся Україна. Нехай Господь допоможе матерям, дружинам переносити таке велике горе, таку втрату, а ми молимося за героїв та шануємо пам’ять про них.

Нині ми бачимо – український народ проникнувся гордістю за свою країну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості. Слова Мир та Незалежність набули для нас усіх особливої цінності, життєвої важливості. Переконаний, що прагнення до волі, порозуміння, віра у щасливе майбутнє є запорукою європейського вибору нашого народу.

Цього року нашому навчальному закладу виповнюється 92 роки від дня заснування! Пишаймося ж тим, що кожен з Вас увійшов у студентську родину славного закладу фахової передвищої освіти, який входить в ТОП – 10 найбільших коледжів Запорізької області та налічує 725 здобувачів освіти!  Бережіть та примножуйте славні та добрі традиції нашого коледжу, вчіться заради добробуту та процвітання українського народу.

Бажаю Вам досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, ніколи не зупинятися на дорозі Знань!

Найщиріші вітання викладачам, які щедро діляться своїми знаннями. Їх мудрість і великодушність залишається зі студентами на все життя. Здоров’я Вам, терпіння та наснаги.

З повагою, директор ВСМ «Мелітопольський фаховий коледж ТДАТУ», Олександр МЕЛЬНИК.

Бажаємо усім здобувачам і викладачам терпіння, наснаги. Віримо в Перемогу і тримаємо наш освітянський фронт!