Шановні здобувачі ТДАТУ!

На сайті університету вже розміщено розклад занять на перший семестр.

Нагадуємо, що заняття розпочинаються у понеділок 04 вересня.

Колір тижня – червоний.

Для першокурсників ми підготували коротку інструкцію, як користуватися розкладом занять:

Обираєте на сайті папку з назвою свого факультету: МТФ – механіко-технологічний факультет, ЕКТ – факультет енергетики і комп’ютерних технологій, АТЕ – факультет агротехнологій та екології, ЕТБ – факультет економіки та бізнесу.

Далі в папці знаходите свою спеціальність та відкриваєте розклад.

В розкладі ви побачите, що дисципліни позначені трьома кольорами: червоним, зеленим та чорним.

Якщо ваше заняття помічено червоним кольором, то це означає, що воно буде проходити на “червоному тижні”, зеленим кольором – на “зеленому тижні”, а чорним кольором – щотижнево.

Поряд з назвою дисципліни вказано посилання на онлайн -заняття, за ним можна просто перейти і вас викладач доєднає до заняття.

Ось і все. Якщо залишились питання, звертайтесь до своїх кураторів груп.

До вашої уваги розклад подачі дзвінків.

Вдалого початку навчального року!