В Україні день 1 вересня – це не просто початок осені! Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято – День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх закладах освіти країни.

1 вересня, як державне свято, було засновано ще у 1984 році. У незалежній Україні свято було офіційно встановлено 13 травня 1999 року.

Традиційно в цей день у всіх закладах освіти відбуваються урочисті лінійки, де школярі та студентство приймають привітання від керівників закладів освіти, керівників та шановних громадян своїх міст та селищ. Здобувачі освіти разом зі своїми батьками та педагогами слухають мелодійні звуки першого дзвоника, який дає старт новій сторінці в житті кожного з присутніх. Проте вже вдруге через російську агресію учнівська та студентська спільнота залишаються без традиційного свята!

Проте, завдяки сучасним технологіям, в кожному закладі освіти існує можливість проведення урочистостей з нагоди такого важливого свята – Дня знань!

На факультеті економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було проведено урочисті збори та святкові кураторські години.

Декан факультету економіки та бізнесу д.е.н., професор Ірина Колокольчикова звернулись до здобувачів всіх спеціальностей факультету зі словами привітання з початком нового навчального року, відмітивши, що попри складні умови сьогодення безперечно це буде для них початком цікавого шляху до отримання відповідних знань, необхідних для здобуття фахових компетенцій, бажаної та цікавої роботи, стрімкого кар’єрного росту. Заступники декана факультету к.е.н., доцент Наталія Голуб та старший викладач Олена Васильченко в своїх привітаннях зупинились на основних засадах організації навчального процесу. А завідувачі кафедр факультету побажали «першочкам» взяти все можливе від того багажу знань, яким володіють викладачі факультету.

Студентам кожної спеціальності було представлено кураторів груп, які будуть опікуватись кожним здобувачем протягом найближчих чотирьох років.
Але справжнє студентське життя – це не лише навальний процес. А ще й цікаве, бурхливе життя за межами лекцій, практик та іспитів! На цьому наголосила у своєму виступі голова студентської ради факультету економіки та бізнесу, майбутній магістр з економіки Тетяна Булгакова.

«Всім нам хочеться мирного неба, приємних спогадів, незабутнього студентського життя! Так і буде!», – сказала у своєму виступі Тетяна.

По закінченні урочистих зборів по всіх групах факультету відбулись святкові кураторські години, на яких студенти першого курсу отримали інформацію шо до організації навчального процесу в університеті, а здобувачі вищої освіти поділились цікавинками з проведених канікул та дізнались, вивчення яких дисциплін чекає на них цього начального року.

Шановні студенти! Сьогодні для вас відкривається нова дорога до знань, ви робите ще один крок до відкриттів та досліджень! Бережіть знання, вчіться! Знання – це запорука вашого успішного майбутнього! Зі святом вас! З 1 вересня! Мирного неба! Все буде Україна!