27 вересня для студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного було презентовано закордонну практику у Німеччині за програмою «Сезонна робота в Німеччині під час літніх канікул (помічник на складі або виробництві)».

Директор компанії «Фін Агро Консалтінг» Андрій Бойчук детально розповів про особливості проходження практики у Німеччині і чим саме ця країна виділяється наряду з іншими.

Німеччина – країна з найбільш високим рівнем економіки у світі і пропонує багато можливостей для роботи, розвитку кар’єри та стабільні доходи.

Проходять практику здобувачі по всій території Німеччини, включаючи такі великі міста як: Мюнхен, Галле, Берлін тощо. Проходження практики може бути організоване: на складських приміщеннях, підприємствах з виробництва харчових продуктів, а також роботи з виготовлення та монтажу.

Працюватимуть студенти 5-6 днів на тиждень, але не менше 40 годин на тиждень.

Зупинився Андрій Бойчук і на умовах проживання та харчування.

Особливістю практики є період її проходження: впродовж від 70 до 90 днів під час літніх канікул, також студент повинен мати в наявності студентський квиток та вік не старше 35 років.

Програма повністю безкоштовна, окрім сплати за проїзд з України до Німеччини та медичного полюсу.

Документи приймаються до 1 лютого 2024 року.

Більш детальна інформація за телефонами: 097 137 46 97 – проректор з науково-педагогічної діяльності та міжнародної співпраці ТДАТУ (Дар’я Георгіївна Легеза).
+38 (050) 103 88 32; +38 (096) 86 11 702 – офіс компанії «Фін Агро Консалтінг»