Шановсні здобувачі. студенти! Час летить швидко, на календарі вже жовтень, і згідно навчального плану з сьогоднішнього дня для більшості курсів та спеціальностей розпочинається перший підсумковий модульний контроль.

Старшокурсники добре знають, що таке ПМК, та як його вдало скласти, а от для першокурсників – це перша їх атестація в університеті. Тому, ми хочемо дати нашим першокурсникам декілька порад, щоб перше ПМК пройшло для них вдало.

Підсумковий модульний контроль – це форма проміжної атестації, яка триває протягом двох тижнів та включає  в себе виконання завдань, які були задані за попередні тижні навчання та складання підсумкового тестування. Бали, отримані під час ПМК будуть в подальшому враховані під час зимової екзаменаційної сесії. Тому, якщо ви хочете отримати гарну оцінку в кінці семестру, вам потрібно віднестись дуже відповідально до складання атестації.

А зараз, хочемо поділитись з вами кількома порадами, для успішного складання модульного контролю:

•  для початку перевірте, чи всі конспекти лекцій у вас є, та чи всі завдання виконані й завантажені на Освітній портал, якщо десь є “хвости”, їх обов’язково слід закрити;
  •  якщо у вас виникли складнощі з виконанням завдань, не соромтесь звертайтесь одразу до викладача, він завжди радий вам допомогти;
  • будьте завжди на зв’язку з викладачем, старостою та куратором, щоб не пропустити важливі новини та повідомлення;
  • перед початком тестування, рекомендуємо повторити вивчений матеріал, щоб впевнено почуватися на атестації;
  • не хвилюйтесь, налаштуйтесь лише на позитив та намагайтесь добре спати і харчуватися;
  • подбайте про додаткові шляхи підключення до мережі на випадок нестабільного провідного інтернету.

Ну, і звісно ж, після чудового складання підсумкового модульного контролю, не забувайте проводити вільний час на свіжому повітрі, найкраще – в парку, щоб мати змогу відпочити головою та готуватися до нових звершень у навчанні.

Бажаємо усім студентам успішно скласти перший ПМК та отримати гарні оцінки.