У кожної людини в житті є періоди та моменти, до яких хочеться повертатися знову і знову, та які запам’ятовуються на все наше життя. Студентські роки – це саме такий час, саме той життєвий етап, який завжди сповнений позитиву, яскравих емоцій, цікавих моментів, відповідального, але, водночас, і безтурботного проведення часу.

Випускаючись зі школи та вступаючи на навчання до університету, абітурієнт стає повноцінним студентом, що фундаментально впливає на його особистість, змушуючи вчитися відповідальності та самостійності.

Нові викладачі, незнайомі предмети, лекції, семінари, конференції, сесії, пошук нових друзів та налагодження комунікації з одногрупниками – все це здається важким та вимотуючим, але у подальшому саме це і буде приносити задоволення від студентської пори.

Студентська рада, допоможе наповнити життя кожного студента якомога більшою кількістю щасливих моментів та спогадів, розігнати поганий настрій, розвантажити думки після важкого трудового дня та просто гарно й пам’ятно провести час.

Традиційно на факультеті економіки та бізнесу відбулася зустріч студентської ради факультету з першокурсниками, де порушувалися та обговорювалися важливі питання щодо студентства, а також відбулося представлення структури студентської ради факультету.

На зустрічі були присутні декан факультету Ірина Колокольчикова, заступники декана з навчальної роботи Олена Васильченко та Наталя Голуб, голова студентської ради університету Микита Семенов, а також голова студентської ради факультету Тетяна Булгакова.

Перше слово взяла декан факультету, яка привітала першокурсників з початком їх дорослого та самостійного життя у статусі студентів, а також дуже тепло подякувала усім, хто зміг долучитися до зустрічі. Також, вона не забула і про студентську раду, якій подякувала за їх плідну і сумлінну працю на благо університету та факультету.

Далі, заступники деканів привітали першокурсників та побажали їм легкого навчання, дружньої групи, цікавих лекцій, та швидкої адаптації.

Микита Семенов, голова студентської ради університету, коротко та змістовно розповів про функції студентської ради університету та її структуру.

Далі, голова студентської ради факультету Тетяна Булгакова виступила з презентацією, що пояснює структуру та основну мету студентської ради, сенс її існування та основні напрямки діяльності. Були представленні сектори та короткий зміст їх основної роботи для повноцінного і чіткого функціонування студентської ради.

Після виступу усіх учасників зібрання, першокурсники змогли задати питання та отримали змогу попросити приватну консультацію щодо турбуючих їх питань.
Зустріч вийшла дуже цікавою та інформативною, допомогла більш дорослим студентам стати ближчими з першокурсниками, а також просвітила новачків про важливість правильного функціонування студентського активу.

Дуже дякуємо всім хто зміг долучитися та провести час з нами, сподіваємося, що ця зустріч була корисною та цікавою.

Чекаємо всіх бажаючих у нашій дружній родині ФЕБчиків, де ми разом зможемо працювати на благо факультету та студентства!

Бажаємо всім успіхів та впевненості у власних силах. Ми можемо все! Головне – по-справжньому цього захотіти.

Тетяна Булгакова,
голова студентської ради ФЕБ