7 жовтня 2015 року у ТДАТУ на площі біля Центру культури та дозвілля відбувся святковий захід, присвячений Дню заснування факультету ІКТ.

З привітальним словом до присутніх звернулися перший проректор Скляр Олександр Григорович та декан факультету ІКТ Вершков Олександр Олександрович, побажали студентам та викладачам великих успіхів, досягнень, процвітання та гарних перспектив!

Студенти факультету підготували святкову програму із піснями та танцями. Оригінальною піснею власного твору про факультет привітала студентська рада механіко-технологічного факультету.

Кращі студенти та актив факультету були відзначені подарунками. За багаторічну працю був нагороджений глава студентської ради факультету Богдан Андрєєв. Студенти підготували йому сюрприз – футболку з пам’ятними фотографіями.

Урочистий захід завершився гімном факультету ІКТ у виконанні О. Пономаренко.

Незважаючи на холодну і вітряну погоду, свято пройшло дуже тепло і душевно!

Факультет інженерії та комп’ютерних технологій (ІКТ) було створено у вересні 2007 року.

Спеціальність “Інформаційні технології проектування” є сучасною, актуальною і користується стійким попитом на ринку праці України і за кордоном. Під час навчання студентами освоюється понад 120 дисциплін з орієнтацією на сучасні інформаційні технології
Для підготовки фахівців переробних і харчових виробництв створено зразковий навчальний комплекс з сучасними лабораторіями, лекційною аудиторією, комп’ютерним класом, залою курсового і дипломного проектування, читальним залом та власною фаховою бібліотекою, де понад 600 літературних джерел представлено в електронному вигляді. Для закріплення отриманих в навчальному процесі знань між 15 ведучими переробними підприємствами Запорізької області були налагоджені взаємозв’язки та створена потужна база практики.

Сьогодні на факультеті є сучасні кабінети та аудиторії, оснащені мультимедійним обладнання, в яких підтримується сприятлива середа для творчого розвитку кожного члена колективу, реалізації потенціалу студентів. Факультет має свою культуру, традиції, цінності, а головне, відданих своїй справі людей.

Бажаємо всім викладачам, співробітникам і студентам факультету процвітання, відкриття нових дослідницьких горизонтів, розширення освітніх можливостей, а також збереження особливого духу факультету, добрих людських відносин, які завжди були відмінною рисою великого колективу факультету ІКТ.

Заст. декана з ОВР Антонова Г.В.