Днями голова студентської ради ТДАТУ Микита Семенов взяв участь у заході Програми розвитку ООН – ПРООН. ПРООН – агентство в структурі ООН, створене на підставі резолюції Генеральної Асамблеї. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються у справі їхнього національного розвитку.

Зустріч ПРООН з відновлення та розбудови миру за напрямом «Громадська безпека та соціальна згуртованість між мережами робочих груп в Запорізькій та Херсонській областях» відбулася у Дніпропетровській області.

Представники влади, поліції, громадських об‘єднань, студентського самоврядування та активних громадян об‘єднались для обговорення актуальних безпекових проблем та визначення стратегічних та оперативних цілей для подальших кроків робочих груп.

Привітати представників громад приїхали: програмний менеджер ПРООН Нільс Крістенсен, координатор з громадянської безпеки та соціальної згуртованості ПРООН Роман Хащенков та спеціаліст з мобільних громад Alexey Skvortsov.

4 насичених, продуктивних дні у рамках Мережевої зустрічі ПРООН Запорізької та Херсонської областей! Протягом трьох днів пройшли тренінги, зустрічі з цікавими людьми. Ці зустрічі про гнучкість та життєстійкість. Про те, що лихо не може зупинити тих, чиїм життям керують цінності. Можна вбити, вкрасти, зруйнувати, але потік знаходить інший шлях і разом ми стаємо потужною бурхливою рікою.