Кандидатів та докторів наук, дослідників та фахівців запрошуємо до участі в конкурсі на здобуття стипендій FULBRIGHT Visiting SCHOLAR PROGRAM — проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев’яти місяців.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

• викладачі й дослідники наукових товариств, навчальних та дослідницьких інституцій найвищого рівня (університети, інститути та академії), які на момент подання заявки мають науковий ступінь кандидата наук або доктора філософії/доктора мистецтва, доктора наук;
  • дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років й науковим авторитетом у відповідній галузі знань, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
  • діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Термін подання документів – 15 жовтня 2022 року.

Програма імені Фулбрайта, спонсорована урядом США та адміністрована Інститутом Міжнародної Освіти (IIE), посідає чільне місце в системі міжнародної освіти. Узасаднена ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє з 1946 року, нині — більш аніж у 160 країнах світу.

За 30 років існування Програми в Україні — з 1992 року — понад 1100 українців навчалися, стажувалися, проводили дослідження в США; майже 800 американців викладали в українських закладах вищої освіти та займалися науковою працею.

Більше інформації про Програму