1 жовтня о 10:00 відбувся інтерактивний онлайн-захід «Моя Батьківщина – Україна! Я цим пишаюсь!» від студентської ради ТДАТУ.

З минулого навчального року наші студенти пам’ятають заходи схожі за форматом. Молодь була у захваті, а тому з радістю взяла участь у цьому інтелектуальному заході. Він проходив на платформі Kahoot & Zoom, тож, гравці мали змогу не тільки зустрітись разом, а ще й попрацювати головою.

Вікторина видалася веселою та пізнавальною, вона була спрямована на розширення спектру ерудованості наших студентів. Темою заходу стала Україна, з її природою, незбагненною кількістю цікавих фактів, рекордів та величних персоналій.

Загалом, у вікторині, взяло участь понад 40 студентів. Учасниками стали не лише наші студенти та випускники, а й команда з ВСП МК ТДАТУ, що виявили бажання ,також долучитися. Кожен зміг приємно провести час в студентському колі, з головою поринути у світ української краси, історії та культури. Студенти отримали купу позитивних емоцій та дізналися, для себе, нові факти про нашу Батьківщину.

Серед гравців точилася запекла розумова боротьба протягом всієї гри, з рештою, перше місце зайняла голова студентського активу факультету АТЕ – Дяткова Єлизавета.
Вітаємо! Та дякуємо усім за активну участь! Вікторину було проведено за ініціативи, заступниці голови студради з наукової роботи, голови наукового сектору, Ускової Світлани.

Події останніх часів показали, як важливо цінувати нашу культуру, цікавитися історією рідного краю та шанувати пам’ять пращурів. Бо, любов до Батьківщини є виявом гордості за свою рідну землю, за її матеріальні й духовні надбання.

Студентська рада ТДАТУ