На кафедрі «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова» відбулась предметна олімпіада з дисципліни «Електричні машини». Вона проводилася як письмова робота студентів в онлайн режимі у вигляді Zoom-конференції.

Протягом 80 хвилин студенти повинні були виконати завдання олімпіади, які складалися з трьох практичних задач проблемного характеру за профілем дисципліни «Електричні машини». Для успішного вирішення завдань на олімпіаді студенти показали максимальну активізацію мислення та вміння творчо застосовувати надбанні знання з дисципліни. Результат здійсненної студентами письмової роботи оцінювався за бальною системою.

Предметна олімпіада проводилася під пильним наглядом комісії. До її складу увійшли викладачі кафедри «Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова»: доцент Сергій Квітка, старший викладач Олександр Ковальов та доцент Марина Постнікова.

Головна мета проведення предметної олімпіади – виявити кращих студентів з дисципліни «Електричні машини». За результатами олімпіади з дисципліни «Електричні машини», її призерами стали:

Призерами предметної олімпіади з дисципліни «Електричні машини» стали:

• Богдан Сідельников, студент 31 ЕЕ групи – нагороджений дипломом І ступеня за зайняте 1 місце, звільнений від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини», рекомендований до участі другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади,
• Юлія Варуша, студентка 12 СЕЕ групи – нагороджена дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце, звільнена від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини»,
• Максим Цвентух, студент 31 ЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІ ступеня за зайняте 2 місце, звільнений від складання екзамену з дисципліни «Електричні машини»,
• Богдан Д’яченко, студент 31 ЕЕ групи – нагороджений дипломом ІІІ ступеня за зайняте 3 місце.

за матеріалами сайту кафедри

«Електротехніка і електромеханіка імені професора В.В. Овчарова»