Другий рік поспіль у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного успішно реалізується дуальна форма навчання, коли студенти окрім теоретичних занять засвоюють та застосовують свої знання на виробництві.

Днями на кафедрі комп’ютерних наук ТДАТУ відбулася атестація студентів дуальної форми навчання спеціальності 122 «Комп’ютерні науки». Вона проходила у дистанційному режимі. Захист звітів відбувся на високому рівні, – студенти представили змістовні доповіді та показали високий рівень отриманих знань та компетенцій.

Здобувачі вищої освіти не лише представили свої здобутки а й обмінятися досвідом та висловити пропозиції щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки».

На думку студентів та викладачів, дуальна форма навчання сприяє підвищенню якості практичної підготовки майбутніх фахівців, і безсумнівно повинна і надалі впроваджуватися у навчальний процес. Основне завдання дуальної форми – подолання розриву між теоретичною і практичною підготовкою, освітою і виробництвом та підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

За матеріалами сайту кафедри комп’ютерних наук