26–28 квітня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни “Податкова система України”.

Він передбачав виконання письмового завдання, яке включало питання творчого характеру щодо перспектив розвитку податкової системи України, 20 тестових завдань та практичне завдання розрахункового характеру – нарахування податків на підставі первинних документів підприємства.

Роботи учасників Олімпіади оцінювали 10 членів журі, до складу якого увійшли провідні науково-педагогічні працівники базового університету та споріднених кафедр й факультетів із 7 вищих навчальних закладів України.

В олімпіаді прийняли участь 69 студентів – переможці І етапу із 30 провідних ВНЗ України. Гідно представили Таврійський державний агротехнологічний університет студентки 3 курсу напряму підготовки «Фінанси і кредит» Щевелєва Ольга, яка зайняла 6 місце, та Орлова Вікторія – 29 місце. За результатами проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України» Щевелєва О. та Орлова В. отримали сертифікати учасника.

Незабутнє враження на учасників олімпіади справила екскурсія містом Тернополем, зокрема до Тернопільського замку, набережною Тернопільського ставу та парками Тернополя, а також центральною частиною міста.

Вітаємо учасників студентської олімпіади та їх викладачів. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!